samochodem na wakacje
Samochodem na wakacje – czy to się opłaca
16 października 2020
Ile kosztuje wypożyczenie auta
5/5 - (1 vote)

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Często osoby, które chcą wynająć auto zastanawiają się ile kosztuje wypożyczenie samochodu. Wiadomo, że jest to istotna kwestia, gdyż zależy Nam, żeby nie odchudzić swoich portfelów zbyt bardzo. Dlatego też specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy artykuł w którym opiszemy zadany problem.

Co obejmują koszty wypożyczenia samochodu?

Koszty wynajmu Twojego pojazdu zależą od:

 • typu pojazdu
 • czas na który chcesz wypożyczyć auto
 • miejsce: podstawienie w wybraną przez Ciebie lokalizację lub odbiór w wypożyczalni
 • dodatkowe luksusy
 • w jakim stanie oddajemy auto
 • Dodatkową opłatą jest również kaucja. Jednak klienci korzystający z wypożyczalni samochodów bez kaucji, nie opłacają jej, lecz wykupują dodatkowe ubezpieczenie.


  W wynajętych autach znajdziecie dodatkowe gadżety np. GPS, wspomagacze cofania, foteliki i podkładki dla Twojej pociechy i wiele innych dodatkowych opcji. Dodatkowo profesjonalne usługi np. wynajem samochodu z kierowcą, czy wynajem z ozdobionym auta na ceremonię ślubną. Niektóre wypożyczalnie, niestety wyznaczają limit kilometrów i nie pokrywają kosztów paliwa. Jednak każda wypożyczalnia samochodów w ceny podane na ich cennikach i stronach www powinna wliczyć wulkanizację, naprawy, auto zastępcze i opony zapasowe.

  Ile kosztuje wypożyczenie auta? - Podsumowanie

  Myślę, że wyjaśniłem kwestię ile kosztuje wynajem samochodu. Niestety na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Ale jak już decydujemy się na wynajem samochodu, polecamy skorzystać z taniej wypożyczalni samochodów Real Rent. My w odróżnieniu od innych wypożyczalni nie naliczamy limitów kilometrów, a samochód zawsze oddajemy do wynajmu z pełnym bakiem. Posiadamy również bardzo urozmaiconą ofertę usług i wszystkie możliwe rodzaje pojazdów. Nasza firma może pochwalić się także różnymi promocjami na wynajem auta do ślubu, na wakacje, czy weekend. W ofercie wynajmu również posiadamy wynajem samochodów luksusowych, w których bez dodatkowych opłat znajdują się wszystkie gadżety jak klimatyzacja, radio, GPS.