Wypożyczalnia busów

Wynajem busów osobowych i specjalistycznych

Potrzebujesz przetransportować wiele osób? Z pomocą przychodzi wypożyczalnia busów, która oferuje wynajem busów, wynajem busów 9 osobowych, wynajem busa 7 osobowego, wynajem busa 6 osobowego, wynajem vana na wakacje, wynajem długoterminowy busa, wynajem busów dostawczych oraz wynajem busa bez kaucji. Jak widać, nasza wypożyczalnia busa posiada bardzo urozmaiconą ofertę, dlatego wybierz coś dla Siebie i wynajmij bus już dziś.

Ile kosztuje wypożyczenie busa?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, nasza oferta usług jest bardzo szeroka, dlatego każdy wynajem busa długoterminowy różni się cenowo od wypożyczenia krótkoterminowego płaconego na dobę. Ceny wynajmu busa 9 osobowego rozpoczynają się już od 130zł netto za dobę. Natomiast wypożyczenie większych busów, czyli autokarów kosztuje co najmniej 800 zł za dzień. Wspomniany powyżej wynajem długoterminowy wychodzi około 30% w skali całego miesiąca, niż w przypadku opłat za wynajem na doby.

Wypożyczalnia busów osobowych i dostawczych - lista dostępnych busów

Luksusowa wypożyczalnia busów

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów busów i autokarów oferuje wypożyczenie busa 9 osobowego w atrakcyjnej cenie, ale także innych pojazdów, których koszty wynajęcia są bardzo niskie. Czterdziestocalowy telewizor, toaleta, wspomagacze cofania, klimatyzacja, CB Radio, GPS, sieć Wi-fi to nie jedyne luksusy naszych nowoczesnych busów. Kierowcy z całej Polski cieszą się z naszych usług wynajmu busa, a klienci ich przewozy uznają jako najlepsze, dzięki naszej profesjonalnej wypożyczalni busów Real Rent. Zadzwoń i ciesz się z ekskluzywnego busa już teraz.

Sprawdź naszą ofertę - samochody specjalistyczne