Wypożyczalnia samochodów ciężarowych

Wynajem ciężarówek

Zepsuł Ci się firmowy tir? Potrzebujesz pojazdu zastępczego do przewozu towarów? To dobrze trafiłeś, ta wypożyczalnia samochodów ciężarowych jest dla Ciebie. Oferujemy wynajem samochodów ciężarowych na terenie województwa podkarpackiego, a także całego kraju. Nie czekaj i zamów auto ciężarowe na już.

Wynajem aut ciężarowych – co potrzebuję ?

Nasza wypożyczalnia samochodów ciężarowych umożliwia wynajem aut ciężarowych, które przygotują do wglądu wymaganą dokumentację:
 • Dla działalności gospodarczej – aktualny wpis do ewidencji
 • Dla spółek zoo - aktualny odpis KRS
 • Dla spółek jawnych – umowa spółki + ewentualne aneksy
 • Dla osób prywatnych – dowód osobisty i PESEL

 • Przedsiębiorcy dodatkowo muszą podać NIP i REGON firmy.

  W ramach zabezpieczenia możesz być poproszony o dowód rejestracyjny pojazdu. Wynajem ciężarówki, jaki oferuje wypożyczalnia samochodów ciężarowych, nigdy nie był tak prosty. Dla tego skorzystaj z oferty na wypożyczenie samochodu ciężarowego już dziś.

  Wynajem pojazdów ciężarowych - lista dostępnych ciężarówek

  Wynajem samochodów ciężarowych - cennik

  Wypożyczalnia aut ciężarowych oferuje wynajem auta ciężarowego w cenie od 200 do 500zł za dobę. Nie mamy żadnych ukrytych kosztów. Wypożyczalnia ciężarówek w cenę wynajmu samochodu wliczyła już ubezpieczenie OC i AC, wszelkie naprawy usterek, pojazd zastępczy, opony, naprawy usterek oraz podatek od środków transportowych. Również ciekawą ofertą jest wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych. Cennik tej usługi jest naliczany za każdy miesiąc i rozpoczyna się od 4000 zł/netto. Dodatkowo za opłatą oferujemy wynajem zestawów ciężarowych. Dlatego bez wahania zadzwoń i zamów wynajem długoterminowy ciężarówek.

  Sprawdź naszą ofertę - samochody specjalistyczne