Wynajem samochodów bez kaucji

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji

Usługa wynajem aut bez kaucji, skierowana jest do osób, które chcą wynająć samochód bez dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem przed zniszczeniem pojazdu. Z oferty mogą skorzystać osoby z dobrą historią kredytową BIK oraz posiadają prawo jazdy przynajmniej przez 5 lat. Jednak dla stałych klientów, którzy korzystali z naszych usług co najmniej 2 razy, mogą również wypożyczyć auto bez kaucji. Decydując się na wynajem aut bez kaucji, możesz poczuć się komfortowo i nie musisz martwić się o to, że Twoja kaucja przepadnie.

Po co powstała wypożyczalnia aut bez kaucji?

Początkowo wypożyczalnie samochodów pobierały kaucję za wynajem samochodu. Jednak ta opcja była bardzo nieprzyjemna dla osób fizycznych, gdyż kaucja była przechowywana na koncie wypożyczalni aut dłuższy okres czasu. Dlatego profesjonalne firmy wynajmujące samochód np. Real Rent otworzyli wypożyczalnie aut bez kaucji. Dzięki temu nie musisz się martwić o dodatkowe koszty związane z uszkodzeniem samochodu. Wystarczy Ci tylko wykupić ubezpieczenie za symboliczną opłatą. Dlatego nie musisz martwić się o dodatkowe koszty wynajęcia pojazdu. Zapoznaj się z regulaminem i ciesz się z usług, jakie daje wypożyczalnia bez kaucji.

Lista aut dostępnych w wypożyczalni samochodów bez kaucji

Jak działa wypożyczalnia samochodów bez kaucji?


Przy odbiorze auta do najmu informujesz pracowników o tym, że samochód chcesz wypożyczyć bez kaucji. Musisz pokazać swoje prawo jazdy. Jeśli posiadasz prawo jazdy krócej niż 5 lat, możesz dalej wynajmując samochód bez kaucji jeśli korzystasz z promocji dla stałych klientów. Zakup również ubezpieczenie, dzięki któremu wypożyczenie bez kaucji będzie możliwe. W ofercie wypożyczalni bez kaucji posiadamy również wynajem samochodu bez naliczania kilometrów. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się samochodem bez kaucji już dziś.

Zobacz nasze pozostałe usługi wypożyczenia samochodu