Wypożyczenie samochodu

Zainteresowało Cię wypożyczenie auta, ale masz jeszcze kilka wątpliwości?

Nie czekaj, zadzwoń do nas, a dzięki zapoznaj się z warunkami, jakie obowiązują na wypożyczenie samochodu, dowiedz się ,ile kosztuje wypożyczenie samochodu i zdecyduj się na naszą super ofertę na wynajęcie auta i wypożycz samochód już teraz.

Poznaj warunki wypożyczenia samochodu

Nie możesz się dodzwonić? Wolisz przeczytać samemu warunki wypożyczenia aut? Specjalnie dla Was opisaliśmy wszystkie szczegóły jak wypożyczyć samochód.

1. Wypożyczamy auto wszystkim osobom pełnoletnim, posiadającym odpowiednią kategorię w prawie jazdy, upoważniającą do prowadzenia danego pojazdu. Również powinieneś okazać dowód osobisty lub paszport.

2. W podane na stronie ceny, jak i te ustalone telefonicznie wliczone są już naprawy, serwisy, wulkanizacja, auto zastępcze oraz opony zapasowe. Istnieje również możliwość wynajmu samochodu bez kaucji. Decydując się na taką opcję wypożyczania samochodów polecamy zakup dodatkowego ubezpieczenia. Za mandaty także płacimy sami. Jak widać, u nas nie ma żadnych ukrytych kosztów, dlatego zdecyduj się na wynajem samochodu już teraz.

3. Podpisz z nami umowę o wypożyczenie pojazdu. Jako profesjonalna firma z wieloletnim stażem na rynku, przymykamy oko na wszelkie niewygodne formalności. Nie sprawdzamy baz BIK i KRD. Umowy możesz modyfikować w dowolnym momencie. Wszystkie dokumenty możesz podpisać elektronicznie przez Internet.

To już wszystkie wymogi. Nie trzeba żadnych pozostałych zbędnych formalności. U nas nie ma żadnych kruczków.Dlatego wypożycz auto już teraz.

Najpopularniejsze auta do wypożyczenia

Wypożyczenie samochodu – dlaczego my ?

Prawdopodobnie zapoznałeś się już warunkami wypożyczania samochodów. Teraz przedstawimy dekalog, w którym opisujemy, czemu akurat powinieneś wybrać naszą firmę:

1. Samochód do wypożyczenia, zawsze oddajemy z pełnym bakiem.
2. Nie ważne, na jaką trasę pojedziesz. My nie naliczamy dodatkowych kilometrów, a tym bardziej nie pobieramy za to opłat
3. Nie weryfikujemy Twojej historii kredytowej
4. Duża dostępność aut do wypożyczenia. Posiadamy wszystkie rodzaje samochodów: osobowe, sportowe, luksusowe, ciężarowe, specjalistyczne, dostawcze, zabytkowych, elektrycznych oraz busy i vany.
5. W naszej urozmaiconej ofercie, znajdzie takie usługi jak: wynajem samochodu z kierowcą, wypożyczenie na ceremonie, wynajęcie na wakacje, czy weekend.
6. Oferujemy najmy samochodu w różnych terminach. Wynajem długoterminowy, krótkoterminowy, średnioterminowy oraz na minuty.
7. Wieloletnia wysoka pozycja na rynku świadczy o naszym profesjonalizmie.
8. Zaufało Nam ponad 400 000 klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług.
9. Proponujemy dodatkowe usługi jak wynajem samochodu z kierowcą, czy podstawienie auta na wybrane przez Ciebie miejsce.
10. W ofercie na samochody do wynajęcia posiadamy najbardziej ekskluzywne marki: Mercedes, Tesla, BMW, Mustang, Maserati, Ferrari, Lamborghini,

Myślimy, że jest to bardzo fajna oferta. Dlatego nie daj się nabrać na haczyki u innych wypożyczalni samochodów. Wypożyczaj auto z naszej profesjonalnej wypożyczalni samochodów i spełniaj motoryzacyjne marzenia już dziś.

Zobacz nasze pozostałe usługi wypożyczenia samochodu