Wypożyczalnia samochodów osobowych

Najem samochodu osobowego

Wypożyczalnia samochodów osobowych oferuje najem samochodu osobowego. Posiadamy wiele promocji zarówno dla osób fizycznych jak i firm. Potrzebujesz auta, aby dojechać do pracy, czy na lotnisko? Chcesz przejechać się inną furą niż zwykle? Musisz odebrać znajomego ze szpitala? Nie daj się nabrać na wynajem samochodu od osoby prywatnej. Zadzwoń do sprawdzonej wypożyczalni samochodów i ciesz się z wypożyczenia auta osobowego już dziś.

Wypożyczalnia samochodów osobowych dla osób prywatnych


Wynajem samochodów osobowych jest bardzo prosty. Potrzebujesz do tego jedynie prawa jazdy. Nie wypożyczamy aut klientom bez prawa jazdy, ze względu na panujące przepisy. Później wystarczy wybrać tylko auto, termin wynajmu oraz ewentualne dodatkowe opcje i opłacić wskazane usługi. Dla osób, które nie mają dużych wymagań, ciekawą ofertą będzie wynajem aut używanych. Jednak najpopularniejszą usługą jest wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych. Dla potrzebujących przewieźć trochę więcej ludzi przygotowaliśmy wynajem aut 7 osobowych.

Często poruszaną Przez Was kwestią jest wynajem samochodu osobowego a koszty. Nasza wypożyczalnia aut osobowych oferuje wynajem samochodów dla osób fizycznych bez dodatkowych, ukrytych kosztów. Jedynie musisz opłacić wynajem samochodu osobowego oraz kaucję, a w przypadku klientów korzystających z wypożyczalni samochodów bez kaucji – ubezpieczenie.

Lista samochodów dostępnych w taniej wypożyczalni aut

Wypożyczalnia aut osobowych dla firm


Pomyśleliśmy również o przedsiębiorcach i oferujemy wynajem aut osobowych dla firm. Samochody firmowe są bardzo ważną sprawą i idą na plus u Twoich pracowników. Dzięki temu nie musisz oddawać im za tak zwaną kilometrówkę, wystarczy opłacić wynajem auta osobowego dla twojej firmy. W tej opcji również nie musisz opłacić kaucji. Sprzedaż usługi możemy potwierdzić za pomocą faktury. W tym przypadku wynajem samochodu od osoby fizycznej jest bardzo ryzykowny, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty profesjonalnej wypożyczalni samochodów osobowych.