Wynajem na ceremonie

 

Szukasz samochodu na zbliżającą się ceremonię?

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowy wynajem samochodów na ceremonie. Pod słowem ceremonia, rozumiemy szeroko rozumiane wydarzenia, eventy, małe przyjęcia, jubileusze, komunie, śluby oraz ważne indywidualne wydarzenia. Do Państwa dyspozycji udostępniamy nowe luksusowe samochody. W cenie zawarte jest:

  • 100 kilometrów
  • przyozdobienie samochodu w klasycznym stylu,
  • doświadczony i miły kierowca do Państwa dyspozycji.

Preferujemy klasyczne stylowe lub minimalistyczne ozdabianie samochodów. Zapewniamy, że samochód zachowuje swoją klasę oraz wyróżnia się spośród innych aut


Zainteresowany?

Zadzwoń lub napisz do nas, żeby omówić szczegóły wynajmu.

Tylko u nas, korzystna oferta luksusowych samochodów na ceremonie.
 
 

Galeria

 

Wynajem samochodu do ślubu

Profesjonalna wypożyczalnia pojazdów oferuje wynajem samochodów do ślubu. Elegancko stroimy limuzynę odpowiednio do tej wyjątkowej okazji. Ze względu, że najczęściej wesela powiązane są z huczną zabawą i spożywaniem napojów wyskokowych oferujemy wynajem samochodu z kierowcą. Nasze auta prezentowały się już na ponad 3 000 wesel i wszyscy klienci są zadowoleni z usługi wynajem samochodów do ślubu. Dzięki temu ten ich ważny moment zostanie w pamięci na zawsze i póki ich śmierć nie rozłączy. Dlatego nie wahaj się, tylko zamów wynajem auta do ślubu już teraz.
wynajem_samochodu_do_slubu