Wynajem krótkoterminowy samochodu

Wynajem samochodu na dni

Poprzez wynajem krótkoterminowy samochodu rozumiemy jako wynajęcie auta na kilka dni. Dzięki temu możesz pojeździć profesjonalnym autem, kiedy tylko zechcesz. Możesz zamówić czterokołowiec, nawet 15 minut przed wynajęciem. Potrzebujesz wyjechać na urlop? Poszukujesz auta zastępczego? To wynajem krótkoterminowy aut jest doskonały dla Ciebie. Nie jesteś jeszcze zdecydowany? Zadzwoń do naszego sympatycznego doradcy i wybierz najlepszą ofertę dla Siebie.

Wynajem krótkoterminowy samochodu, a koszty

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem aut krótkoterminowy w bardzo atrakcyjnych cenach. Cennik jest zależny od klasy, marki i rodzaju samochodu, ale widełki cenowe rozpoczynają się już od 49 zł za dobę. Mimo bardzo niskiej ceny wynajmu krótkoterminowa wypożyczalnia samochodów jest na najwyższym poziomie. Wynajem samochodów (krótkoterminowy) odbywa się bez ukrytych kosztów. Jedynie musisz opłacić kaucję lub gdy korzystasz z wynajmu samochodów bez kaucji, dodatkowe ubezpieczenie za symboliczną opłatą. Dlatego bez wahania skorzystaj z oferty wypożyczalni samochodów Real Rent i poczuj się komfortowo.

Krótkoterminowe wypożyczalnie pojazdów - lista najpopularniejszych samochodów

Najem krótkoterminowy samochodu – co oferujemy?

W naszej urozmaiconej ofercie krótkoterminowej wypożyczalni aut możesz wynająć sprawne busy, nowoczesne auta, profesjonalne ciężarówki, nowe dostawczaki, komfortowe vany oraz wiele innych pojazdów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Każda z naszych usług jest na najwyższym poziomie, a auta posiadają klimatyzację, radio, wygodne fotele, wspomagacze cofania i wiele innych gadżetów. Oferujemy również promocyjny wynajem krótkoterminowy samochodów dla firm. W zakres atrakcyjnych usług wchodzi również kilkudniowy wynajem aut na ceremonie ślubne z kierowcą. Dlatego nie czekaj już, ani chwili dłużej i skorzystaj z najlepszej oferty na wynajem krótkoterminowy samochodu już teraz.

Zobacz możliwości wynajmu samochodu na inny okres czasowy