Wypożyczalnia samochodów Witaszyce

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Witaszycach

Od 2012 roku firma RealRent specjalizuje się w wynajmie samochodów posiadamy bogatą flotę samochodów zarówno luksusowych jak i samochodów do użytku codziennego. Nasze samochody idealnie sprawdzą się przy każdej okoliczności, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tworząc ofertę spełniającą wymagania. Prowadzimy wynajem samochodów na ceremonie, na minuty oraz wynajem długoterminowy
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Witaszyce

Lista samochodów dostępnych w Witaszycach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Witaszycach


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Wypożyczalnia samochodów w Witaszycach, oferuje każdemu klientowi stworzenie oferty która spełnia oczekiwania. Posiadamy bogatą bazę samochodów w bezkonkurencyjnych cenach. Z nami dojedziesz tam gdzie chcesz!

Oferujemy wynajem samochodów

Prowadzimy wynajem samochodów na ceremonie. Obsługujemy takie imprezy jak wesela, urodziny, śluby, imprezy okolicznościowe. Nasza firma zapewni Państwu wykwalifikowanego kierowcę, oraz zagwarantuje przyozdobienie pojazdu według uznania klienta.

Wynajmujemy samochody na minuty w Witaszycach

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów, w której dajemy możliwość wynajmu pojazdu na minuty. Pozwala to na sprawne przemieszczenie się ekskluzywnym samochodem z niepowtarzalnym wnętrzem oraz najbogatszymi akcesoriami. Każdy pojazdu w naszej flocie jest regularnie serwisowany i czyszczony co zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Wynajem długoterminowy

 

Jeśli szukasz pojazdu który świetnie sprawdzi się w trasie na wakacje, to dobrze trafiłeś. Firma RealRent prowadzi usługę wynajmu długoterminowego w pakietach przedstawionych poniżej.

  • miesięczny wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Witaszycach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Witaszycach...

Witaszyce to duża wieś sołecka położona w województwie wielkopolskim, w powiecie jarocińskim, w gminie Jarocin. Miejscowość ta leży niedaleko rzeki Lutynia, położenie wzdłuż drogi krajowej 11 i 12 powoduje duże natężenie ruchu. W miejscowości Witaszyce znajduje się neobarokowy pałac wybudowany w 1899 roku, obiekt ten otacza późnobarokowy dworek. Witaszyce były kiedyś największą uprzemysłowioną wsią w Polsce, obecnie już nie funkcjonuje rafineria, cukrownia i cegielnia. Muzeum Wojen Napoleońskich w Witaszycach jest jedynym w Polsce muzeum poświęconym Epoce Napoleońskiej, powodem utworzenia takiego obiektu było ukazanie wkładu Polaków w walce o niepodległość pod przewodnictwem Napoleona. W Witaszycach znajduje się Rodziny Park Rozrywki który jest bardzo ciekawym obiektem do odwiedzenia przez najmłodszych. Miejscowość Witaszyce zamieszkuje ponad 4000 osób.