Wypożyczalnia samochodów Opatówek

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Opatówku

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okazje. Posiadamy bogatą ofertę pojazdów zarówno ekonomicznych świetnie sprawdzających się w jeździe dziennej jak i sportowych z niepowtarzalnym wnętrzem, które wyróżniają się na drodze. Oferujemy takie usługi jak: wynajem samochodów na minuty, wynajem długoterminowy, oraz wynajem aut na ceremonie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Opatówek

Lista samochodów dostępnych w Opatówku

 
 

Lista samochodów dostępnych w Opatówku


Szczegóły oferty

Interesuje Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajmiesz pojazd w Opatówku w bezkonkurencyjnej cenie, dzięki ofercie przygotowanej specjalnie dla Ciebie! Z nami dojedziesz wszędzie!

Wynajmujemy samochody na minuty

Posiadamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza firma posiada samochody zarówno luksusowe jak i pojazdy idealnie sprawdzające się do jazdy codziennej. Wynajem na minuty jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób które chcą szybko się przemieścić w pełni sprawnym pojazdem oraz świetnie wyglądającym.

Oferujemy wynajem samochodów w Opatówku

Dajemy możliwość wynajmu pojazdów na minuty, na ceremonie oraz wynajmu długoterminowego. Nasi pracownicy przed udostępnieniem pojazdu w profesjonalny sposób przygotują go pod względem technicznym oraz wizualnym. Dzięki swobodzie którą zapewnia nasza firma, możliwe jest oddanie pojazdu w innym mieście.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu, którym można bez problemu pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś! Posiadamy ofertę przygotowaną specjalnie na taką okoliczność. Proponujemy wynajmu długoterminowego w wybranych pakietach:

  • miesięczny wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Opatówku

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Opatówku...

Opatówek to miasto znajdujące się w województwie wielkopolskim, w powiecie kaliskim, jest ono siedziba gminy Opatówek. Miejscowość ta leży na Nizinie Południowowielkopolskiej, na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Trojanówką, w zespole miejskim Kalisza, około 9 km na wschód od Kalisza. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 12 i droga wojewódzka nr 471. Opatówek jest niewielkim okręgiem przemysłowym, w którym głównie stacjonują ośrodki przemysłu spożywczego. W mieście mieszka ponad 3700 osób, a ciekawymi zabytkami które można zobaczyć jest na przykład: fabryka Adolfa Fiedlera, most żelazny który jest najstarszym mostem żeliwnym w Polsce oraz neogotycki kościół