Wypożyczalnia samochodów Kępno

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Kępnie

Od wielu lat specjalizujemy się w wynajmie samochodów, każdy klient który zdecyduje się na nasze usługi może się spodziewać pełnej profesji, bogatej oferty samochodów oraz bezkonkurencyjnych cen. Nasza firma daje możliwość wynajmu na minuty, wynajmu długoterminowego oraz wynajmu na ceremonie. Tak bogata oferta pozwala na wynajem pojazdu na każdą okazję.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Kępno

Lista samochodów dostępnych w Kępnie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Kępnie


Szczegóły oferty

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem pojazdu w Kępnie, w bezkonkurencyjnej cenie, dzięki ofercie przygotowanej pod wymagania klienta. Skontaktuj się z nami!

Oferujemy wynajem samochodów na ceremonie

Zajmuje my się wynajmem pojazdów na ceremonie. Obsługujemy większość uroczystości takich jak śluby, wesela, urodziny, imprezy okolicznościowe. Podczas wynajmu pojazdu na ceremonie udostępniamy Państwu luksusowy pojazd ubrany według Państwa uznania oraz profesjonalnego kierowcę.

Wynajmujemy samochody w Kępnie

Bogata oferta wynajmu pojazdu pozwala każdemu klientowi znaleźć coś dla siebie zarówno w wynajmie na minuty oraz w przypadku wynajmu długoterminowego. Każdy pojazd przed rozpoczęciem wynajmu jest w pełni skontrolowany pod względem technicznym oraz kompleksowo wyczyszczony.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz pojazdu którym bez problemu pokonasz trasę na wakacje? Nasza firma posiada ofertę specjalnie przygotowaną na takie okoliczności. Proponujemy wynajmu długoterminowego w wybranych pakietach:

  • miesięczny wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Kępnie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Kępnie...

Kępno to miasto położone w województwie wielkopolskim, siedziba powiatu kępińskiego i gminy Kępno. Obszar jaki zajmuje Kępno to ponad 8 km², a według danych mieszka w nim ponad 15000 osób. Kępno leży na Wysoczyźnie Wieruszowskiej i jest najdalej na południe położonym miastem w województwie. Leży 63 km od Kalisza, 76 km od Wrocławia. Pierwsze ślady osadnictwa na tych terenach sięgają epoki brązu, a Kępno jak miasto zaczęto zapisywać od 1283 roku. Obwodnicą Kępna jest droga ekspresowa nr 8 oraz nr 11. W Kępnie można zwiedzić wiele interesujących zabytków najciekawsze z nich to: Ratusz w Kępnie, zabytkowy budynek poczty, remiza oraz kościół św. Marcina.