Wypożyczalnia samochodów Kalisz

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Kaliszu

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem samochodów na każdą okazje. W naszej ofercie znajdują się prestiżowe samochody z unikalnym wnętrzem, ale również pojazdy stworzone do jazdy codziennej. Oferujemy klientom możliwość długoterminowego wynajmu, wynajmu na minuty oraz na ceremonie. Skontaktuj się z nami, a my stworzymy ofertę spełniającą Twoje wymagania.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Kalisz

Lista samochodów dostępnych w Kaliszu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Kaliszu


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wynajmem samochodu? Wypożyczalnia samochodów w Kaliszu, oferuje w pełni sprawdzone pojazdy, w bezkonkurencyjnej cenie oraz zapewnia profesjonalne podejście do każdego klienta z specjalnie przygotowaną ofertą.

Oferujemy wynajem samochodów na minuty

Posiadamy oferty specjalnie dostosowaną do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie, posiadamy szeroką gamę samochodów. Zarówno samochody luksusowe jak i pojazdy nadające się do jazdy dziennej. Każde auto posiada niepowtarzalne wnętrze, które przed każdym wynajęciem jest solidnie posprzątane.

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w Kaliszu

W naszej ofercie posiadamy wynajmem samochodów na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, dzięki któremu poczujecie się Państwo bezpiecznie i komfortowo.

Wynajem długoterminowy

 

Jeśli szukasz pojazdu który idealnie sprawdzi się w trasie na wakacje, to dobrze trafiłeś! Oferujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • miesięczny wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

 

Wypożyczalnia samochodów w Kaliszu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Kaliszu...

Kalisz to miasto na prawach powiatu w środkowo-zachodniej Polsce, położone na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Prosną. Kalisz to historyczna stolica wielkopolski. Miasto Kalisz to bardzo ważny ośrodek kulturalny w którym znajduje się wiele teatrów, muzeów, galerii sztuki oraz odbywają się tu liczne festiwale. Historyczne zapiski czynią Kalisz jednym z najstarszych miast w Polsce, pierwsze wzmianki pochodzą z neolitu, a późniejsze wpisy wskazują na to że okolice Kalisza były ośrodkiem na trasie szlaku bursztynowego. Podczas rozbiorów Kalisz należał do Prus, za to podczas I oraz II wojny światowej stale leżał w granicach Polski. Według danych z 2020 roku Kalisz zamieszkiwało 99 106 osób. Zabytkowe ratusz, który w 1914 został doszczętnie zniszczony, obecnie stanowi jeden z głównych zabytków w Kaliszu, oprócz niego w mieście warto odwiedzić takie miejsca jak: Zespół klasztorny franciszkanów z 1283, Villa Calisia z 1905, byłą Fabrykę Fortepianów i Pianin Arnolda Fibigera oraz Secesyjną kamienice Adama Szrajera.