Wypożyczalnia samochodów Jarocin

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Jarocinie

Od 2012 roku firma RealRent specjalizuje się w wynajmie samochodów posiadamy bogatą flotę samochodów zarówno luksusowych jak i samochodów do użytku codziennego. Nasze samochody idealnie sprawdzą się przy każdej okoliczności, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tworząc ofertę spełniającą wymagania. Prowadzimy wynajem samochodów na ceremonie, na minuty oraz wynajem długoterminowy
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Jarocin

Lista samochodów dostępnych w Jarocinie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Jarocinie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Wypożyczalnia samochodów w Jarocinie, oferuje każdemu klientowi stworzenie oferty która spełnia oczekiwania. Posiadamy bogatą bazę samochodów w bezkonkurencyjnych cenach. Z nami dojedziesz tam gdzie chcesz!

Oferujemy wynajem samochodów

Prowadzimy wynajem samochodów na ceremonie. Obsługujemy takie imprezy jak wesela, urodziny, śluby, imprezy okolicznościowe. Nasza firma zapewni Państwu wykwalifikowanego kierowcę, oraz zagwarantuje przyozdobienie pojazdu według uznania klienta.

Wynajmujemy samochody na minuty w Jarocinie

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów, w której dajemy możliwość wynajmu pojazdu na minuty. Pozwala to na sprawne przemieszczenie się ekskluzywnym samochodem z niepowtarzalnym wnętrzem oraz najbogatszymi akcesoriami. Każdy pojazdu w naszej flocie jest regularnie serwisowany i czyszczony co zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Wynajem długoterminowy

 

Jeśli szukasz pojazdu który świetnie sprawdzi się w trasie na wakacje, to dobrze trafiłeś. Firma RealRent prowadzi usługę wynajmu długoterminowego w pakietach przedstawionych poniżej.

  • miesięczny wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Jarocinie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Jarocinie...

Jarocin to miasto w środkowo-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim, jest ono siedzibą powiatu jarocińskiego i gminy Jarocin. Miejscowość ta leży na Nizinie Południowowielkopolskiej, a od Kalisza oddalona jest o około 45 km. Pierwsze wzmianki o Jarocinie pochodzą z 1283, przez długi czas miasto było jednym z ważniejszych ośrodków rzemieślniczo-handlowych Wielkopolski. Liczba ludności w Jarocinie wynosi ponad 25000 osób, a powierzchnia tego miasta to ponad 16 km2. W mieście znajduje się kilka parków oraz Aquapark. W Jarocinie turyści mogą obejrzeć wiele zabytków oraz pomników, a najpopularniejsze z nich to na przykład charakterystyczny ratusz, Pałac Radolińskich, Kościół św. Marcina, Hotel Polonia, Ruiny kościoła św. Ducha, Pomnik glana oraz głaz poświęcony Solidarności. Przez Jarocin przebiega wiele szlaków rowerowych oraz pieszych. Obwodnica Jarocina to droga ekspresowa numer 11 a oprócz tego przez miasto przebiegają takie drogi jak DK 11, 12, 15. W Jarocinie prężnie uprawiane są takie sporty jak piłka nożna, siatkówka, pływactwo, rugby oraz sztuki walki. Jarocin słynie wśród fanów muzyki z Festiwalu w Jarocinie, który zrzesza fanów rocka i nie tylko.