Wypożyczalnia samochodów Grodzisk Wielkopolski

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Grodzisku Wielkopolskim

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od potrzeb klienta, posiadamy zarówno luksusowe samochody, jak i samochody stworzone do jazdy codziennej. Nasza firma zapewnia przygotowanie indywidualnej oferty dla każdego klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy. Napisz do nas a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Grodzisk Wielkopolski

Lista samochodów dostępnych w Grodzisku Wielkopolskim

 
 

Lista samochodów dostępnych w Grodzisku Wielkopolskim


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wynajmem samochodu? Wypożyczalnia samochodów w Grodzisku Wielkopolskim, gwarantuje każdemu profesjonalne podejście klienta, szeroki wybór samochodów oraz bezkonkurencyjne ceny. Z nami dojedziesz wszędzie!

Wynajmujemy samochody na minuty

Nasza firma posiada bogatą ofertę samochodów. U nas każdy klient znajdzie coś dla siebie, nie ważne czy szuka luksusowego samochodu czy auta do jazdy na co dzień. Nasi pracownicy są profesjonalistami, dlatego przed wypożyczeniem sprawdzą auto pod względem technicznym oraz przeprowadzą czyszczenie wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Grodzisku Wielkopolskim

Nasza firma posiada ofertę wynajmu samochodów na ceremonie. Możliwość przyozdobienia pojazdu według uznania, pozwala klientowi wynajęcie pojazdu na takie okazje jak wesela, śluby, urodziny, imprezy okolicznościowe. Nasza flota wykfalifikowanych kierowców zapewnia Państwu komfort oraz bezpieczeństwo.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz pojazdu który idealne sprawdzi się w trasie na wakacje? Dobrze trafiłeś prowadzimy usługę wynajmu długoterminowego w wybranych pakietach:

  • miesięczny wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Grodzisku Wielkopolskim

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Grodzisku Wielkopolskim...

Grodzisk Wielkopolski to miasto ulokowane w województwie wielkopolskim, w powiecie grodziskim, jest ono siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Grodzisk Wielkopolski. Miasto leży nad rzeką Letnica, i graniczy z takimi miejscowościami jak Młyniewo czy Grąblewo, a od Poznania dzieli je około 50 km. Pierwsze wzmianki o tej miejscowości pochodzą 1257 roku, a podczas II w.ś była pod całkowitą okupacją. W Grodzisku Wielkopolskim znajduje się wiele zabytków najpopularniejsze z nich to na przykład: Ratusz, Zabytkowa studnia, Eklektyczna willa Andrzejewskich oraz Muzeum Ziemi Grodziskiej. W Grodzisku znajduje się Stadion Dyskobolii, który został uznany jak jeden z najładniejszych i najlepiej wyposażonych obiektów Europy, obecnie rozgrywane są tam mecze drużyny z Grodziska Wielkopolskiego w piłce nożnej. Grodzisk Wielkopolski zamieszkuje ponad 15000 osób.