Wynajem samochodu Żyraków

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Żyrakowie

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów od 2012. Cechuje nas profesjonalizm oraz sumienność w tym co robimy. W naszym katalogu posiadamy całą gamę pojazdów zarówno do jazdy dziennej jak i luksusowych. Zajmujemy się wynajmem samochodów na minuty , długoterminowo oraz wynajem na ceremonie. Wszystkie formy wynajmu są tanie i możliwe bez kaucji. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Żyraków

Lista samochodów dostępnych w Żyrakowie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Żyrakowie


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Żyrakowie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Żyrakowie.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza. Zawierają wiele akcesoriów i gadżetów. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Żyrakowie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Krótkie info o Żyrakowie

Jest to wieś położona w powiecie Dębickim. Jednak mimo, że to nie jest miasto, znajdziemy tam atrakcyjny i piękny hotel Millenium. Ponadto oferujemy tam długoterminowy wynajem samochodów. Odwiedź tą wioskę i skorzystaj z usług naszych, czy noclegowych już dziś.