Wynajem samochodu Zgoda

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Zgodzie

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na różne okazje. W naszym katalogu znajdują się zarówno ekonomiczne auta do jazdy dziennej jak i luksusowe samochody z niepowtarzalnym wnętrzem, które wyróżniają się na drodze. Wynajem prowadzimy w kilku kategoriach:

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wymaganiom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Zgoda

Lista samochodów dostępnych w Zgodzie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Zgodzie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Zgodzie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Zgodzie

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na ceremonie. Pod tym słowem rozumiemy: śluby, poprawiny, urodziny, imprezy okolicznościowe. Wybrany samochód ozdobimy według wizji klienta, bądź naszej. Dodatkowo towarzyszyć państwu będzie nasz wykwalifikowany kierowca o wysokiej kulturze osobistej, który zawiezie państwa w wybrane miejsce.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wynajem samochodów na minuty. Tylko u nas, możliwość przejechania się sportowym samochodem w atrakcyjnej cenie w ofercie wynajmu na minuty. Samochody są regularnie serwisowane oraz czyszczone.

Wynajem długoterminowy

 

Chcesz pojechać wakacje samochodem? Nasza wypożyczalnia pomyślała także o tym. Proponujemy wynajem samochodu na wakacje, w korzystnej cenie. Nasze auta posiadają pełne ubezpieczenia oraz są przygotowane do pokonywania dłuższych tras. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów w Zgodzie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawe, że w Zgodzie...

Zgoda jest małą wioską leżącą w gminie Jarosław. Leży na terenie podkarpacia. Ciekawostką jest to , że W zgodzie dokładnie połowę mieszkańców stanowią kobiety i tyle samo kobiety. Zgoda leży nieopodal granicy z Ukrainą. W Zgodzie dominują gospodarstwa zamieszkałe przez pięć lub więcej osób. Liczba osób wieku produkcyjnym Zgody stanowi 61,5%. We Wsi co roku organizowane są coroczne gminne przeglądy kolęd i pastorałek oraz Gminne przegląd pieni maryjnych w Zgodzie na dożynkach prezentowane są wieńce dożynkowe przyśpiewki obrzędowe. Istniej równie koło gospodyń Wiejskich, bardzo liczne bo aż 15 członków. w własnymi strojami ludowymi. W Miejscowość Zgoda w latach od 1975 do 1998 roku administracja tego miasta formalnie podlegała pod województwo przemyskie.