Wynajem samochodu Zdziechowice Pierwsze

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Zdziechowicach Pierwszych

Zajmujemy się wypożyczalnią samochodów od wielu lat. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, cechuje nas profesjonalne podejście do klienta, szeroka gama samochodów oraz atrakcyjne ceny. W naszej ofercie jest:
  1. Wynajem samochodów na ceremonie
  2. Wynajem samochodów na długoterminowo
  3. Wynajem samochodów na minuty
Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Zdziechowice Pierwsze

Lista samochodów dostępnych w Zdziechowicach Pierwszych

 
 

Lista samochodów dostępnych w Zdziechowicach Pierwszych


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Zdziechowicach Pierwszych, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajem samochodów na ceremonie w Zdziechowicach Pierwszych

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Oferujemy wynajem samochodów

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnch jak i dla firm. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym katalogu znajdują się samochody do jazdy dziennej oraz auta luksusowe, które posiadają unikalne wnętrza oraz akcesoria.

Wynajem długoterminowy

 

Chcesz jechać samochodem na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem samochodów długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Zdziechowicach Pierwszych

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Zdziechowice Pierwsze...

Zdziechowice Pierwsze znajduje się w powiecie stalowowolskim w gminie Zaklików. Leży nad rzeką Karasiówką. Istotnym faktem jest nazwa miejscowości pochodzi od nazw synów pierwotnych właścicieli wsi. a początki powstania Zdziechowic pierwszych sięga wczesnego średniowiecza. Stara Kuźnia i Młyn wodny stanowią historyczną atrakcję Zdziechowic Pierwszych. Nazwa miejscowości Zdziechowic Pierwszych wywodzi się według legendy do właściciela wsi "Zdziecha". Początki historii wsi pochodzą z czasów średniowiecza, co potwierdziły to badania archeologiczne, przeprowadzane w na obszarze Zdziechowic Pierwszych, wzgórza i w okolicach Grodziska. Kolejną ciekawostka o historii Zdziechowicach Pierwszych jest informacja o pierwszych właścicielach Zdziechowic Pierwszych, którym był Jan Treska oraz jego następcy Jan Czyżowski w XV wieku,.