Wynajem samochodu Wydrza

Wypożyczalnia samochodów na wszelkie okazje w Wydrzej

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. zajmujemy się: wynajmem samochodów na ceremonie,na długoterminowo, oraz wynajmem aut na minuty. W naszym katalogu jest szeroki wybór pojazdów, które są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy kontakt. Nasi konsultanci przygotują ofertę która sprosta nawet największym wymaganiom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Wydrza

Lista samochodów dostępnych w Wydrzej

 
 

Lista samochodów dostępnych w Wydrzej


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu w Wydrzej? Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Wydrzej.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem samochodów długoterminowy

 

Nasza oferta kierujemy do osób szukających wynajmu samochodów na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Wydrzej

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Co warto wiedzieć o Wydrza...

Miejscowość Wydrza należy do gminy Grębów w województwie podkarpackim. Według Powszechnego Spisu Ludności I mieszkań liczba Wydrzej na tok 2011 wynosiła 1260 osób. Samochody zarejestrowane w Wydrzej rozpoczyna się od liter RTA. Numerem kierunkowym do Wydrzej rozpoczyna się od (+48) 15. Kod pocztowy należący do Wydrze to 39-410. W miejscowości Wydrze działa rzymskokatolicka parafia św. Józefa Robotnika n. Przysiółkami Wydrzej są Braniszów, Klonowe, Ługi, Rzym, Stare Klonowe, Zadąbrówcze, Zastawek natomiast częściami w Wydrze są: Biele, Dąbrowa, Kowalowa Górka, Matnia, Miętne, Obórki, Poręby, Ugorek.