Wynajem samochodu Woliczka

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Woliczce

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Woliczka

Lista samochodów dostępnych w Woliczce

 
 

Lista samochodów dostępnych w Woliczce


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Woliczce, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Woliczce.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Woliczce

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Woliczce...

Miejscowość Woliczka składa się z części wsi: Chodyrówka, Dworzysko, Kurzejówka, Miśtówka. Liczba ludności Woliczki wynosi 576 osoby. Woliczka należy do gminy Świlcza i powiatu rzeszowskiego. Kod pocztowy w Woliczce to 36-071. Woliczkę większość zamieszkują kobiety 54,5% i mężczyźni 45,5%. Początki historii wsi są wzmianki z pierwszej płowy XV wieku. Początkowo Woliczkę zamieszkiwali osadnicy zwani świeckimi. Woliczkę niegdyś nazywano Wolą Wronowską. Woliczka należy do parafii Świlcza. Pierwszymi właścicielami Woliczki byli Ci sami co Świlczy. W końcówce XVIII wieku Woliczka miała nowego władcę - Maciej Paszkowskiego. w Kolejnych latach zmieniali się właściciele Wyszkowscy i Krupniccy. Ciekawostka na temat Woliczki jest informacja o pierwszej nazwie wsi nosiła miano Woli Świnickiej.