Wypożyczalnia samochodów w Ustrzykach Górnych

Wypożyczalnia aut Ustrzyki Górne

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów od 2012roku. W naszej ofercie jest wynajem aut prawie na każdą okoliczność- na ceremonie, na wakacje, na weekend. Zajmujemy się między innymi:

Nasze pojazdy są regularnie czyszczone i serwisowane oraz posiadają pełne ubezpieczenia. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wyzwaniom. U nas bez żadnych ukrytych kosztów i bez naliczania kilometrów. Dlatego bez wahania skontaktuj się z Nami.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wypożyczenie samochodów Ustrzyki Górne

Lista samochodów dostępnych w Ustrzykach Górnych

 
 

Sprawdź jakie auto jest dostępne w Ustrzykach Górnych


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodów? Wypożyczalnia samochodów w Ustrzykach Górnych, oferuje wynajem aut z korzystnym cennikiem oraz profesjonalna obsługą. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Sam poprowadź swoje auto.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty na terenie Ustrzyk Dolnych, Bieszczad oraz całego podkarpacia. U nas możesz przejechać się luksusowym samochodem wynajętym na minuty. Posiadamy atrakcyjną ofertę z korzystymi cenami. Wypożycz auto już teraz.

Oferujemy wynajem samochodów w Ustrzykach Górnych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnch jak i dla firm. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego dokładnie przejrzyj naszą ofertę. W naszym katalogu znajdują się samochody do jazdy dziennej oraz auta luksusowe, które posiadają unikalne wnętrza, gadżety oraz akcesoria. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się życiem już teraz.

Wynajem długoterminowy

 

Interesuje Cię wynajem samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz lub zadzwoń do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Ustrzykach Górnych

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje turystyczne o Ustrzykach Górnych

Ustrzyki Górne to wieś w Bieszczadach ulokowana nad Potokiem Wołosatym. Wioska chwali się bardzo rozbudowaną siecią noclegową. Można przenocować w komfortowych domkach letniskowych. Warto też odwiedzić piękny Kościół pw. św Anny w Ustrzykach Górnych. Dlatego jak już tu jesteś zatrzymaj się chwilę nad atrakcjami tej lokoalizacji