Wypożyczalnia samochodów Ustrzyki Dolne

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Ustrzykach Dolnych

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów od 2012roku. W naszej ofercie jest wynajem aut prawie na każdą okoliczność. Zajmujemy się między innymi:

Nasze pojazdy są regularnie czyszczone i serwisowane oraz posiadają pełne ubezpieczenia. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wyzwaniom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Ustrzyki Dolne

Lista samochodów dostępnych na wypożyczenie w Ustrzykach Dolnych

 
 

Lista samochodów dostępnych do wypożyczenia w Ustrzykach Dolnych


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodów? Wypożyczalnia samochodów w Ustrzykach Dolnych, oferuje wynajem aut z korzystnym cennikiem oraz profesjonalna obsługą. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmij auto na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty na terenie Bieszczad oraz całego podkarpacia. U nas możesz przejechać się luksusowym samochodem wynajętym na minuty. Posiadamy atrakcyjną ofertę z korzystnymi cenami. Zobacz jakie auto zaoferujemy Tobie!

Oferujemy wynajem samochodów w Ustrzykach Dolnych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnch jak i dla firm. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym katalogu znajdują się samochody do jazdy dziennej oraz auta luksusowe, które posiadają unikalne wnętrza oraz akcesoria. Sprawdź nasze auta!

Wynajem długoterminowy

 

Interesuje Cię wynajem samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Ciekawostki o Ustrzykach Dolnych

Ustrzyki Dolne to jedno z najbardziej znanych miast w Bieszczadach. Największe ciekawostki jakie tu występują to: Muzeum Młynarstwa i Wsi, Muzeum Historii Bieszczad, Rezerwat Przyrody Chwaniów, Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Miejscowość ta posiada atrakcje, które można zwiedzać o każdej porze roku!

Wypożyczalnia samochodów w Ustrzykach Dolnych

Zainteresowany wynajmem samochodu? Potrzebne ci auto?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby. Sprawdź wszystkie nasze auta już dziś!

Informacje o Ustrzykach Dolnych …

Ustrzyki Dolne znajdujące się w dzikiej krainie Bieszczad zachęcają do odwiedzić o każdej porze roku. W ziemie panuje w Ustrzykach Dolnych panuje surowy klimat. W Lecie Ustrzyki Dolne zachęca do spędzenie urlopu na świeżym, wiosennym, letnim powietrzu. Ustrzyki dolne ważne są również stolica podkarpacia wśród gór. Ustrzyki Dolne są położone w świetnie lokalizacji ponieważ znajdują się w regionie gdzie w miarę blisko jest po prostu wszystko. Miasteczko sprzyja wypoczywającym na urlopie lub dla aktywnych. Infrastruktura w Ustrzykach Dolnym jest bardzo sprzyjającym autem tego miasteczka. W Ustrzykach Dolnych przy rzece Strwiąż znajduje się także liczna liczba jezior i potoków.