Wypożyczalnia samochodów w Tyczynie

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Tyczynie

Zajmujemy się wynajmem auta na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wypożyczalnie na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Tyczyn

Lista samochodów dostępnych w Tyczynie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Tyczynie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu dostawczego lub osobowego? Tylko u nas wynajem samochodu w Tyczynie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy auta na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem aut w Tyczynie.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowe auto wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Tyczynie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Tyczynie...

Tyczyn jest miastek w województwie podkarpackim, powiecie rzeszowskim. Bezpośrednio graniczy z Rzeszowem. Tyczyn zamieszkuje 3805 osoby. Tyczyn otrzymało prawa miejskie w 1368 roku i było miastem prywatnym. Historia Tyczyna rozpoczyna siu e od osadników którzy osiedlili się na tym terenie. W Tyczynie możemy odwiedzić takie zabytki jak np.: Kościół św. Katarzyny i Świętej Trójcy , Pałac Wodzickich wraz z 11 hektarowym parkiem , Kapliczkę św. Jana Nepomucena w końca XVIII wieku. W Tycznie działa klub sportowy MKS "Strug" Tyczyn.