Wynajem samochodu Trześń

Wypożyczalnia samochodów na wszelkie okazje w Trześniu

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. zajmujemy się: wynajmem samochodów na ceremonie,na długoterminowo, oraz wynajmem aut na minuty. W naszym katalogu jest szeroki wybór pojazdów, które są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy kontakt. Nasi konsultanci przygotują ofertę która sprosta nawet największym wymaganiom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Trześń

Lista samochodów dostępnych w Trześniu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Trześniu


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu w Trześniu? Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Trześniu.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem samochodów długoterminowy

 

Nasza oferta kierujemy do osób szukających wynajmu samochodów na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Trześniu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostka o Trześniu...

Trześń historycznie zostało utworzone w 1302 roku . W Trześniu warto zwiedzić Zespól Kościoła Parafialnego pw. Świętej Rodziny. Kościółek wraz z plebanią został wymurowany w XIX w. Jednak obecna nazwa Trześni dawniej była inna i wieś nazywała się: Czeresznia, Czereśnia, Trześnia. Warto także wiedzieć, że Jak opisuje to Jan Długosz nazwa obecnej Trześni pochodzi od gęstości występowania na tym terenie czereśni. Miejscowość Trześń została założona przez Jana Tarnowskiego z Rzepienia. w !585 roku wieś Trześń został sprzedana Hieronimowi Mieleckiemu lecz po niedługim czasie została ponownie sprzedana Lubomirskim. Według danych w 1591 roku w Trześniu działał młyn wodny, browar oraz karczma. Współcześnie wieś posiada bogate walory pod rozwój agroturystyki. .