Wynajem samochodu Trzebownisko

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Trzebownisku

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Trzebownisko

Lista samochodów dostępnych w Trzebownisku

 
 

Lista samochodów dostępnych w Trzebownisku


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Trzebownisku, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Trzebownisku.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Trzebownisku

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Co warto wiedzieć o Trzebownisku...

Trzebownisko jest położone obok Rzeszowa. W Trzebownisku zamieszkuje ok 3117 mieszkańców. Trzebownisko podzielone jest na części wsi: Na łaniu, Na Ujezdnem, Pasternik, Przy moście, Spiny, Zadworze, Zagumnie i Zawodzie. Pierwsza wzmianka historyczna o powstaniu Trzebowniska pochodzi z XIV wieku. W Trzebownisku urodził się znany działacz komunistyczny Józef Kogutek. Ciekawostką jest także fakt odznaczenia Trzebowniska Krzyżem Grunwaldu II klasy. Historia Trzebowniska rozpoczyna się od XV wieku. Właścicielem początkowo byli Rzeszowscy. Kolejno przeszła we władanie Pileckich następnie Trzebowniskiem rządzili Lubomirscy. Ciekawostką o historii w czasie 2 wojny światowej jest fakt, że miejsce to sprzyjało powstaniu ośrodka oporu różnych grup i oddziałów.