Wypożyczalnia samochodów w Tarnobrzegu

Wypożyczalnia samochodów na wszelkie okazje w Tarnobrzegu

Zajmujemy się usługami wynajmu samochodów w twoim mieście. Prowadzimy miedzy innymi: wynajmem samochodów długoterminowo,na ceremonie, oraz wynajmem aut na minuty. Posiadamy szeroką gamę samochodów na wynajem, wszystkie są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy o skontaktowanie się z nami. Dobierzemy indywidualne warunki, tak żeby sprostać państwa oczekiwaniom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wypożyczenie samochodów Tarnobrzeg

Lista samochodów dostępnych w Tarnobrzegu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Tarnobrzegu


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wynajem samochodu? Skorzystaj z naszej oferty w Tarnobrzegu. Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta, korzystny cennik, oraz duży wybór samochodów. Poniżej znajdują się szczegóły naszej oferty.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Tarnobrzegu.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wypożyczenie długoterminowe

 

Nasza oferta kierujemy do osób szukających wynajmu samochodu dostawczego lub osobowego na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • tygodniowy wynajem (auto może poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (auto może wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Tarnobrzegu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.