Wynajem samochodu Świlcza

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Świlczy

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Świlcza

Lista samochodów dostępnych w Świlczy

 
 

Lista samochodów dostępnych w Świlczy


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Świlczy, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Świlczy.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Świlczy

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostka o Świlczy...

Świlcza jest miejscowością granicząca bezpośrednio ze stolica województwa podkarpackiego Rzeszowa. Świlcze podzielono na części wsi: Chałupki, Góra od Kościoła, Góra Zachodnia, Góra za Ławą, Kamyszyn, Mała Strona, Wielka Strona i Za Koleją. Świlcza posiada ponad 600-letnią historię. Dzisiejsza nazwa Świlczy pochodzi od pierwotnej, która brzmiała Śvincza. Historycznie Świlcza to wiekowa parafia. Świlczę zamieszkuje ponad 3 tysiące mieszkańców i jest drugą pod względem wielkości zaraz po Bratkowicach. Funkcjonują w niej najważniejsze instytucje. Społeczne: gmina i parafia. Kulturalno-oświatowe: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Związki i towarzystwa: Ochotnicza Straż Pożarna, Koło Gospodyń Wiejskich, Koło Wędkarskie „Karaś", Ludowy Klub Sportowy, Towarzystwo Przyjaciół Świlczy, stadion wraz z klubem Świlczanka Świlcza. Świlcza bogata jest w tereny rolnicze, posiad aż 73% użytków rolnych oraz 18 % terenów leśnych. Współcześnie dzięki środkom z Funduszy Unii Europejskiej Świlcza w bardzo szybkiemu tempie rozwija się we wszystkich kierunkach i sektorach gospodarki. Dane statystyczne, demograficzne wskazują, ze większość mieszkańców Świlczy to kobiety 9449 osoby oraz mężczyźni 9203 osoby.