Wynajem samochodu Świerchowa

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Świerchowej

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okazje. Posiadamy szeroką gamę pojazdów zarówno ekonomicznych przeznaczonych do jazdy dziennej jak i sportowych z niepowtarzalnym wnętrzem, które wyróżniają się na drodze. W naszej ofercie jest: wynajem samochodów na minuty, długoterminowo, oraz wynajem aut na ceremonie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Świerchowa

Lista samochodów dostępnych w Świerchowej

 
 

Lista samochodów dostępnych w Świerchowej


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Świerchowej, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wynajmujemy samochody na minuty w Świerchowej

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na minuty, umożliwiając dzięki temu dojazd do pracy, sklepu, lotniska naszym klientom. Nasze samochody są regularnie czyszczone oraz serwisowane, dzięki temu posiadają niepowtarzalne wnętrze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferujemy wynajem samochodów

Zajmujemy się wynajem samochodów na ceremonie. Nasz kierowca przyjedzie po państwa wybranym samochodem, który będzie ozdobiony według państwa lub nasz wizji. Gwarantujemy że nasze pojazdy wyróżniają się na drogach. Nasi kierowcy przechodzą szczegółowe szkolenie oraz posiadają wysoką kulturę osobistą.

Wypożyczalnia samochodów w Świerchowej

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.