Wynajem samochodu Straszydle

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Straszydlu

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Straszydle

Lista samochodów dostępnych w Straszydlu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Straszydlu


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Straszydlu, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Straszydlu.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Straszydlu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Straszydlu...

Miejscowość Straszydle jest niewielka wioska położona w województwie podkarpackim powiecie Rzeszówkiem gminie Lubenia. W Straszydlu zamieszkuje ok 1908 osób. Przez Straszydle przepływa potok Lubenka, która jest dopływem Wisłoka. Straszydle jest podzielone na części wsi jak: Bania, Czeczyki, Dymka, Grody, Lubenki, Mokra Strona, Nalepki, Piekliska, Podlas, Poręby, Pustki, Rzeki, Sucha Strona, Zimny Dział. Początek istnienia wsi zaczyna się od XV wieku. Ciekawym zabytkiem jest Kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z 1739 r. w Straszydlu można również wybrać się do stadniny koni, wybrać na szklaki rowerowe czy udać się na urlop do gospodarstwa agroturystycznego.