Wynajem samochodu Sołonka

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Sołonce

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Sołonka

Lista samochodów dostępnych w Sołonce

 
 

Lista samochodów dostępnych w Sołonce


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Sołonce, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Sołonce.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Sołonce

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostka o Sołonce...

Miejscowość Sołonka leży w województwie podkarpackim gminie Lubenia. Z Sołonki pochodzi ks. Antoni Szypuła. W Sołonce zamieszkuje 447 osoby. Sołonka dzieli się na części wsi: Dół, Góra, Dział, Podlas, Półka, Przymiarki i Zakrąg. W Sołonce warto odwiedzić Muzeum Regionalne z ponad 3 tysiącami zabytków związanymi z tym obszarem. Dodatkowo warto zobaczyć Chłopski most z II połowy XIX wieku. W Sołonce ma miejsce Malinowe Święto jest to folklorystyczna impreza związana m.in,. z degustacją wyrobów malinowych. Sołonke warto odwiedzić i zajrzeć do różnych muzeów znajdujących się na terenie miejscowość. Oferowane są cztery muzea o zróżnicowanej tematyce. Do Wyboru jest Muzeum Historyczne, które zawiera wszelkie eksponaty związane z ziemią Sołonki, m.in..: bron biała, szczątki mamuta, nosorożca a także dokumentacja czy przedmioty z czasów neolitycznych. W drugim muzeum-etnograficznym dowiemy się o kulturze mieszkańców gminy Lubenia z okresu XVII do XX wieku. Muzeum Strachów Polnych bogata jest w galerię "straszną", czyli strachy z pól podkarpacia. Jest to jedyne w Europie tego typu Muzeum. Czwartym Muzeum jest fotografia chłopska, przedstawiająca obraz wsi z I polowy XX wieku, sceny, portrety chłopów czy pejzaże wsi.