Wynajem samochodu Rzepnik

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Rzepniku

Prowadzimy usługi wynajmu samochodów w twoim mieście. Zajmujemy się miedzy innymi: wynajmem samochodów na minuty, długoterminowo, oraz wynajmem aut na ceremonie. W naszym katalogu znajduje się wiele samochodów, wszystkie są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy o skontaktowanie się z nami. Dobierzemy indywidualne warunki, tak żeby sprostać państwa oczekiwaniom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Rzepnik

Lista samochodów dostępnych w Rzepniku

 
 

Lista samochodów dostępnych w Rzepniku


Szczegóły oferty

Interesuje Cię wynajem samochodu? Skorzystaj z naszej oferty w Rzepniku. Cechuje nas atrakcyjny cennik, profesjonalne podejście do klienta oraz duży wybór samochodów. Poniżej znajdują się szczegóły naszej oferty.

Oferujemy wynajem samochodów w Rzepniku.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Wynajem długoterminowy

 

Nasza oferta skierowana jest do osób szukających samochodu na wynajem na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Rzepniku

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Co warto wiedzieć o Rzepniku...

Rzepnik jest miejscowością położona w województwie podkarpackim w powiecie krośnieńskim gminie Wojaszówka. Ciekawostką na temat Rzepnika jest fakt że zmarł tutaj burmistrz i budowniczy Krosna, ostatni tytularny właściciel Rzepnika Modest Humiecki. W Rzepniku wydzielone są części wsi: Dół, Góra, Łazy i Wólka. W Rzepniku warto odwiedzić grekokatolicką cerkwiek pw. św. Paraskewy z 1518 roku. W sąsiedztwie Rzepnika rośnie dąb bezszypułkowy liczący ok 450 lat. W najbliższej okolicy znajdują się miejscowości: Węglówka, Bratkówka, Pietrusza Wola, Łączki Jagiellońskie, Wojkówka.