Wynajem samochodu Rymanów-Zdrój

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Rymanowie-Zdroju

Prowadzimy usługi wynajmu samochodów w twoim mieście. Zajmujemy się miedzy innymi: wynajmem samochodów na minuty, długoterminowo, oraz wynajmem aut na ceremonie. W naszym katalogu znajduje się wiele samochodów, wszystkie są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy o skontaktowanie się z nami. Dobierzemy indywidualne warunki, tak żeby sprostać państwa oczekiwaniom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Rymanów-Zdrój

Lista samochodów dostępnych w Rymanowie-Zdroju

 
 

Lista samochodów dostępnych w Rymanowie-Zdroju


Szczegóły oferty

Interesuje Cię wynajem samochodu? Skorzystaj z naszej oferty w Rymanowie-Zdroju. Cechuje nas atrakcyjny cennik, profesjonalne podejście do klienta oraz duży wybór samochodów. Poniżej znajdują się szczegóły naszej oferty.

Oferujemy wynajem samochodów w Rymanowie-Zdroju.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Wynajem długoterminowy

 

Nasza oferta skierowana jest do osób szukających samochodu na wynajem na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Rymanowie-Zdroju

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki z Rymanowa Zdroju...

Rymanów zdrój jest miejscowością położna w województwie podkarpackim w powiecie krośnieńskim w gminie Rymanów. Wieś położona jest nad rzeka Tabor. Nieopodal Rymanowa przebiega droga wojewódzka nr 887. Rymanów Zdrój stanowi siedzibę rzymskokatolicką parafii św. Stanisława Biskupa. W Rymanowie Zdrój kodem pocztowym jest numer 38-481. Rymanów Zdrój zamieszkuje prawie 14 tysięcy mieszkańców. Rymanów Zdrój jest podzielony na poszczególne części wsi, które łącznie tworzą integralną całość miejscowości: Berdełówka, Deszno, Młyn, pod Hubinem, Wołtłuszowa. Założycielami Rymanowa Zdroju byli Anna i Stanisław Potoccy w roku 1872. Ciekawostką jest odkrycie przez Annę Potocka podczas spacerowania z dziećmi leczniczych źródeł wód które zapoczątkowały po dzień dzisiejszy słynne źródła wody leczniczej. Rymanów Zdrój zachęca do odwiedzin tego malowniczego miasta Parkiem zdrojowym, deptakiem, fontanną i willa opatrzność oraz wcześniej wspomniana Pijalnia wód mineralnych. W 1881 roku dr Bronisław Radziszewski odkrył kolejne źródła wód leczniczych. Z powodu występowania zdrowotnych korzyści w Rymanowie-0Zdroju skłaniało to do przyjazdu wielkich osób jak np. arcyksiążę Albert, czy Stanisław Wyspiański ora Ludomir Różycki.