Wynajem samochodu Ruda

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Rudzie

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na każdą okazję. W naszym katalogu znajdują się luksusowe samochody z unikalnym wnętrzem, jak i auta do jazdy dziennej. Wynajem dostępny jest w 3 wariantach: Wynajem samochodów na minuty, długoterminowo (wynajem na wakacje), oraz wynajem na ceremonie. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły naszej oferty.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Ruda

Lista samochodów dostępnych w Rudzie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Rudzie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Nasza firma wypożycza samochody w Rudzie, w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty. Tylko u nas możesz przejechać się super samochodem, wynajętym na krótki okres czasu. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrze oraz są regularnie serwisowane.

Oferujemy wynajem samochodów w Rudzie

Prowadzimy wynajem samochodów na ceremonie. Obsługujemy: wesela, śluby, poprawiny, imprezy okolicznościowe, urodziny. Nasi kierowcy przychodzą szczegółowe szkolenie oraz posiadają wysoką kulturę osobistą. Oferujemy wynajem luksusowego samochodu, który ozdobiony przez nas, na pewno wyróżni się na drodze..

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu którym można pojechać na wakacje? Trafiłeś w dobre miejsce, przygotowaliśmy ofertę specjalnie na taką okoliczność. Proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, nie są dla ciebie wystarczające, skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę spersonalizowaną pod twoje potrzeby.

 

Wypożyczalnia samochodów w Rudzie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.