Wypożyczalnia samochodów w Ropczycach

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Ropczycach

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na każdą okazję. W naszym katalogu znajdują się luksusowe auta z unikalnym wnętrzem, jak i auta do jazdy dziennej. Wynajem dostępny jest w 3 wariantach: Wypożyczenie samochodów na minuty, wypożyczenie długoterminowo (wynajem na wakacje), oraz wypożyczenia na ceremonie. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły naszej oferty.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Ropczyce

Lista samochodów dostępnych w Ropczycach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Ropczycach


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Nasza firma wypożycza samochody w Ropczycach, w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty. Tylko u nas możesz przejechać się super samochodem, wynajętym na krótki okres czasu. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrze oraz są regularnie serwisowane.

Oferujemy wynajem samochodów w Ropczycach

Prowadzimy wynajem samochodów na ceremonie. Obsługujemy: wesela, śluby, poprawiny, imprezy okolicznościowe, urodziny. Nasi kierowcy przychodzą szczegółowe szkolenie oraz posiadają wysoką kulturę osobistą. Oferujemy wynajem luksusowego samochodu, który ozdobiony przez nas, na pewno wyróżni się na drodze..

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu którym można pojechać na wakacje? Trafiłeś w dobre miejsce, przygotowaliśmy ofertę specjalnie na taką okoliczność. Proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (auto może poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (auto może wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, nie są dla ciebie wystarczające, skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę spersonalizowaną pod twoje potrzeby.

 

Wypożyczalnia samochodów w Ropczycach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.