Wynajem samochodu Radymno

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Radymnie

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na różne okazje. W naszym katalogu znajdują się zarówno ekonomiczne auta do jazdy dziennej jak i luksusowe samochody z niepowtarzalnym wnętrzem, które wyróżniają się na drodze. Nasza oferta na wypożyczenie auta jest urozmaicona. Wynajem prowadzimy w kilku kategoriach:

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wymaganiom i zadowoli nawet najwybredniejszych klientów.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Radymno

Lista samochodów dostępnych w Radymnie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Radymnie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Radymnie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Oferujemy wynajem samochodów w Radymnie

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na ceremonie. Pod tym słowem rozumiemy: śluby, poprawiny, urodziny, imprezy okolicznościowe. Wybrany samochód ozdobimy według wizji klienta, bądź naszej. Dodatkowo towarzyszyć państwu będzie nasz wykwalifikowany kierowca o wysokiej kulturze osobistej, który zawiezie państwa w wybrane miejsce.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wynajem samochodów na minuty. Tylko u nas, możliwość przejechania się sportowym samochodem w atrakcyjnej cenie w ofercie wynajmu na minuty. Samochody są regularnie serwisowane oraz czyszczone. Posiadają również opony zapasowe, wliczone w cenę.

Wynajem długoterminowy

 

Chcesz pojechać wakacje samochodem? Nasza wypożyczalnia pomyślała także o tym. Proponujemy wynajem samochodu na wakacje, w korzystnej cenie. Nasze auta posiadają pełne ubezpieczenia oraz są przygotowane do pokonywania dłuższych tras. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów w Radymnie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby. Dzięki nam spełnisz swoje marzenia.

Zobacz słoneczną plażę w Radymnie

Radymno nie od dziś cieszy się dużą słoneczną plażą, na której o Twoje bezpieczeństwo dbają ratownicy. Kąpielisko przy plaży posiada wydzielone strefy względem Twoich umiejętności pływania. W pobliżu znajduje się również znany w całej Polsce park dinozaurów, w którym dyskoteki odbywają się niemal codziennie. Dlatego wypożycz z Nami ekskluzywnych samochód i stań się królem lokalnej plaży.