Wynajem samochodu Radawa

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Radawie

Udostępniamy samochody do wynajęcia na terenie Radawy. Potrzebujesz dojechać do plaży w Radawie?

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wymaganiom. vDlatego wypożycz auto w Radawie już dziś.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Radawa

Lista samochodów dostępnych w Radawie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Radawie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Radawie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Radawie

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na ceremonie. Pod tym słowem rozumiemy: śluby, poprawiny, urodziny, imprezy okolicznościowe. Wybrany samochód ozdobimy według wizji klienta, bądź naszej. Dodatkowo towarzyszyć państwu będzie nasz wykwalifikowany kierowca o wysokiej kulturze osobistej, który zawiezie państwa w wybrane miejsce.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wynajem samochodów na minuty. Tylko u nas, możliwość przejechania się sportowym samochodem w atrakcyjnej cenie w ofercie wynajmu na minuty. Samochody są regularnie serwisowane oraz czyszczone. Pięknie prezentują się na parkingu przy Radawskiej plaży. Dlatego jeśli się tam wybierasz skorzystaj z oferty już dziś.

Wynajem długoterminowy

 

Chcesz pojechać wakacje samochodem? Nasza wypożyczalnia pomyślała także o tym. Proponujemy wynajem samochodu na wakacje, w korzystnej cenie. Nasze auta posiadają pełne ubezpieczenia oraz są przygotowane do pokonywania dłuższych tras. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów w Radawie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Atrakcja turystyczna Radawy

Większość osób mieszkających na Podkarpaciu uznaje kąpielisko w Radawie jako najlepsze. Jest połączone ono z plażą oraz kompleksem placu zabaw. W pobliżu można wynająć również domki letniskowe. W pobliżu Zalewu płynie rzeka Lubaczówka. Dlatego przy okazji najmu auta warto odwiedzić to miejsce i zrelaksować się.