Wynajem samochodu Przewrotne

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Przewrotnem

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Przewrotne

Lista samochodów dostępnych w Przewrotnem

 
 

Lista samochodów dostępnych w Przewrotnem


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Przewrotnem, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Przewrotnem.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Przewrotnem

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Przewrotne...

Miejscowość Przewrotne to wieś położona w województwie podkarpackim w powiecie rzeszowskim. gminie Głogów Małopolski. W przewrotnym przepływa potok Młynówka, która jest dopływem rzeki Zyzoga. W Przewrotnem zamieszkuje 1732 osoby. W Przewrotnym funkcjonuje Ochotnicza Straż Pożarna, Zespół Szkół, Stadion piłkarski oraz klub UKS Przewrotne. Historia Przewrotnem rozpoczyna się od osady lasowickiej której powstanie datuje się na XVI wiek. Niegdyś Przewrotne wchodziło wkład włości królewskich. W Przewrotnem działaj Zespół Pieśni i Tańca "Przewrotniacy" złożony z 3ech muzyków oraz Zespół Ludowych Ochotniczych Straży Pożarnych. W Przewrotne pierwszy kościół drewniany wybudowany został w 1509 roku. A drugim kościołem, także drewnianym powstał w 1634 roku. W Przewrotne posiada własny kort tenisowy i Boisko Orlik 2012.