Wypożyczalnia samochodów w Przeworsku

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Przeworsku

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wszelkie okazje. Posiadamy bogaty katalog pojazdów, zarówno luksusowych jak i przeznaczonych do jazdy dziennej. W naszej ofercie znajduje się: wypożyczenie samochodów długoterminowo, wypożyczenie na minuty oraz wypożyczenia na ceremonie. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, dostosowując się do jego potrzeb.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Przeworsk

Lista samochodów dostępnych w Przeworsku

 
 

Lista samochodów dostępnych w Przeworsku


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Przeworsku, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów

Zajmujemy się wynajem samochodów na ceremonie. Nasz kierowca przyjedzie po państwa wybranym samochodem, który będzie ozdobiony według państwa lub nasz wizji. Gwarantujemy że nasze pojazdy wyróżniają się na drogach. Nasi kierowcy przechodzą szczegółowe szkolenie oraz posiadają wysoką kulturę osobistą.

Wynajmujemy samochody na minuty w Przeworsku

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na minuty, umożliwiając dzięki temu dojazd do pracy, sklepu, lotniska naszym klientom. Nasze samochody są regularnie czyszczone oraz serwisowane, dzięki temu zachowują niepowtarzalne wnętrze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (auto może poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (auto może wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Przeworsku

Zainteresowała cię nasza wypożyczalnia samochodowa?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Przeworsku...

Przeworsk to miejscowość położona w w województwie podkarpackim. Przez Przeworsk przebiega autostrada A4. W przeworsku zamieszkuje ok 15452 osoby. Historia Przeworska zaczyna się od 1281 roku. Miasto ulokowane było na przecięciu szlaków handlowych. Obszar Przeworska obejmuje obszar 22,13 km2. Podstawowym zabytkiem Przeworska jest dworzec kolejowy, pomnik Parowóz, Przeworska Kolej Wąskotorowa, Ratusz, Klasztor ojców Bernardynów, bazylika pw. św. Ducha. Ciekawą atrakcja dla odwiedzających Przeworsk jest Żywy Skansen połączony z gastronomia i usługami. Muzeum zajmuje się ratowaniem zabytków architektury drewnianej z terenów Ziemi Przeworskiej. Kolejnym ciekawym mji9ejscem w Przeworsku jest Dwór Habichta wybudowany dwór z 1922 roku. Na terenie Przeworska przy parku oddzielonym rzeką znajduje się także Żywy Park "Pastewnik".