Wypożyczalnia samochodów w Pruchniku

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Pruchniku

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na różne okazje. W naszym katalogu znajdują się zarówno ekonomiczne auta do jazdy dziennej jak i luksusowe samochody z niepowtarzalnym wnętrzem, które wyróżniają się na drodze. Wynajem prowadzimy w kilku kategoriach:

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wymaganiom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Pruchnik

Lista samochodów dostępnych w Pruchniku

 
 

Lista samochodów dostępnych w Pruchniku


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Pruchniku, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Pruchniku

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na ceremonie. Pod tym słowem rozumiemy: śluby, poprawiny, urodziny, imprezy okolicznościowe. Wybrane auto ozdobimy według wizji klienta, bądź naszej. Dodatkowo towarzyszyć państwu będzie nasz wykwalifikowany kierowca o wysokiej kulturze osobistej, który zawiezie państwa w wybrane miejsce.

Wypożyczalnie samochody na minuty

Prowadzimy wynajem samochodów na minuty. Tylko u nas, możliwość przejechania się sportowym samochodem w atrakcyjnej cenie w ofercie wynajmu na minuty. Samochody są regularnie serwisowane oraz czyszczone. Dbamy o każde posiadane auto.

Wynajem długoterminowy

 

Potrzebne ci auto na wakacje? Nasza wypożyczalnia pomyślała także o tym. Proponujemy wypożyczenie samochodu na wakacje, w korzystnej cenie. Nasze auta posiadają pełne ubezpieczenia oraz są przygotowane do pokonywania dłuższych tras. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów w Pruchniku

Zainteresowało cię wypożyczenie samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy auta, która zaspokoją twoje potrzeby. Wypożyczenia dostosowane do ciebie!