Wynajem samochodu Potok

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Potoku

Prowadzimy usługi wynajmu samochodów w twoim mieście. Zajmujemy się miedzy innymi: wynajmem samochodów na minuty, długoterminowo, oraz wynajmem aut na ceremonie. W naszym katalogu znajduje się wiele samochodów, wszystkie są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy o skontaktowanie się z nami. Dobierzemy indywidualne warunki, tak żeby sprostać państwa oczekiwaniom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Potok

Lista samochodów dostępnych w Potoku

 
 

Lista samochodów dostępnych w Potoku


Szczegóły oferty

Interesuje Cię wynajem samochodu? Skorzystaj z naszej oferty w Potoku. Cechuje nas atrakcyjny cennik, profesjonalne podejście do klienta oraz duży wybór samochodów. Poniżej znajdują się szczegóły naszej oferty.

Oferujemy wynajem samochodów w Potoku.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Wynajem długoterminowy

 

Nasza oferta skierowana jest do osób szukających samochodu na wynajem na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Potoku

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

O Potoku...

Potok leży na drzew Krosno-Jasło. Potok zamieszkuje blisko 1800 osób. W Potoku znajduje się Dom Ludowy Kopalnia Ropy naftowej "Potok" . Wieś słynie z bogatej w grunt wody mineralnej jak również solanki jodowo siarczkowej. Zapiski o historii Potoku możemy znaleźć już od czasów starożytnych co potwierdza odkrycie licznych znalezisk z epoki brązu i wczesnego średniowiecza. W Potoku występują liczne pagórki, leśne kompleksy. Na terenie Potoka wydobywana jest ropa naftowa. Obecnie wieś Potocka nabrała świeżego charakteru w powodu budowy nowych osiedli i domów.