Wynajem samochodu Pogorzałka

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Pogorzałce

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów na różne okazje. Posiadamy luksusowe samochody oraz auta do jazdy dziennej, które wypożyczamy w zależności od potrzeb klienta. Prowadzimy wynajem samochodów na minuty, długoterminowo oraz wynajmujemy auta na ceremonie. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my dobierzemy dla ciebie ofertę.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Pogorzałka

Lista samochodów dostępnych w Pogorzałce

 
 

Lista samochodów dostępnych w Pogorzałce


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodu? Nasza firma wynajmuje samochody w Pogorzałce, profesjonalne podejście do klienta, korzystne ceny. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły oferty.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty. Tylko u nas możesz przejechać się super samochodem, wynajętym na krótki okres czasu. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrze oraz są regularnie serwisowane.

Oferujemy wynajem samochodów w Pogorzałce.

Prowadzimy wynajem samochodów na ceremonie. Obsługujemy: wesela, śluby, poprawiny, imprezy okolicznościowe, urodziny. Nasi kierowcy przychodzą szczegółowe szkolenie oraz posiadają wysoką kulturę osobistą. Oferujemy wynajem luksusowego samochodu, który ozdobiony przez nas, na pewno wyróżni się na drodze..

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu którym można pojechać na wakacje? Trafiłeś w dobre miejsce, przygotowaliśmy ofertę specjalnie na taką okoliczność. Proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, nie są dla ciebie wystarczające, skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę spersonalizowaną pod twoje potrzeby.

 

Wypożyczalnia samochodów w Pogorzałce

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostka o Pogorzałce...

Pogorzałka jest wioską położna na terenie województwa podkarpackiego w powiecie niżańskim gminie Jeżowe. Samochody zarejestrowana na terenie Pogorzałki posiadają numery rejestracyjne RNI. Pogorzałkę zlokalizujemy po danych współrzędnych 50°22′19″N 22°03′17″E. Według Powszechnego Spisu Ludności i Mieszkań na 1998 rok liczba mieszkańców Pogorzałek wynosiła 248 osób z czego 48,8% stanowiły kobiety i 51,2% to mężczyźni. Numerem kierunkowym, do Pogorzałek jest (+48) 15 kod pocztowy należący do Pogorzałek to 37-430. Sołtysem wsi w 2015 roku była Anna Błądek. Pogorzałka jest położna na obszarze 1,82 km2. Pogorzała jest zamieszkiwana przez 145 mieszkańców według stanu na rok 2020. Historyczną ciekawostką jest fakt, ze wieś w 1760 roku była określana mianem wsi królewskiej. Pierwszymi informacjami jakie możemy dowiedzieć się o Pogorzałce jest księga metrykalna.