Wypożyczalnia samochodów w Pilźnie

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Pilźnie

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów od 2012. Cechuje nas profesjonalizm oraz sumienność w tym co robimy. W naszym katalogu posiadamy całą gamę pojazdów zarówno do jazdy dziennej jak i luksusowych. Zajmujemy się wynajmem samochodów na minuty , długoterminowo oraz wynajem na ceremonie. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Pilzno

Lista samochodów dostępnych w Pilźnie

 
 

Lista aut które oferuje wypożyczalnia w Pilźnie


Szczegóły oferty

Zainteresowało cię wypożyczenie auta osobowego lub dostawczego? Tylko u nas wypożyczenia samochodu w Pilźnie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Pilźnie.

Obsługujemy wypożyczenie na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta. Wynajem z doświadczonym kierowcą odbywa się zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza. Wiele gadżetów: na przykład GPS, czy foteliki dla dzieci.

Wynajem długoterminowy

 

Potrzebne ci auto, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (auto może wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (auto może poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Pilźnie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Atrakcje Turystyczne polskiego Pilzna

Zdecydowanie największą atrakcją w Pilźnie jest muzeum lalek, które zachwyciły nie jednego nawet dorosłego turystę. Poza tym miejscowość posiada bardzo ładny rynek oraz urozmaicone budynki ratusza i innych urzędów.