Wynajem samochodu Piątkowa

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Piątkowej

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Piątkowa

Lista samochodów dostępnych w Piątkowej

 
 

Lista samochodów dostępnych w Piątkowej


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Piątkowej, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Piątkowej.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Piątkowej

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Piątkowej...

Piątkowa to miejscowość w województwie podkarpackim powiecie rzeszowskim gminie Błażowa. Niegdyś Piątkowa Należała do Zdzisława Skrzyńskiego na przełomie XIX i XX wieku. Piątkową zamieszkuje ok 959 mieszkańców. Piątkowa podzielona jest na takie części: Bucznik, Dół, Dział, Folwark, Góry, Kaprale, Łan, Łęg, Połać, Potok, Przygórze, Tokarnia, Wola, Wyskielówka, Za Górą, Zagroda. Piątkową zamieszkują w większości kobiety ponieważ aż 51,9 natomiast pozostała cześć 48,1% to mężczyźni. Piątkowa posiada 62% osób w wieku produkcyjnym. Ciekawostką jest , że na 100 osób w wieku produkcyjnym przypada 61,5 osób w wieku nieprodukcyjnym. Piątkowa sąsiaduje z miejscowościami jak Futoma, Harta, Błażowa Dolna czy Hyżne.