Wynajem samochodu Pawłokoma

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Pawłokomie

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Pawłokoma

Lista samochodów dostępnych w Pawłokomie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Pawłokomie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Pawłokomie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Pawłokomie.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Pawłokomie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Pawłokomie...

Miejscowość Pawłokoma to niewielka wieś, która zamieszkuje ok 534 osoby. Położona jest w powiecie rzeszowskim gminie Dynów. Teren na którym położony jest Pawłokomie to cześć parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego. Nieopodal Pawłokomia płynie potok łysa, która jest dopływem Rzeki San. Pierwsze zapiski o początkach istnienia Pawlokomy pochodzą z 1441 roku, jest nadanie królewskie przez Mikołaja Kmitę. Pawłokoma jest podzielona na części: Dymitrówki, Kaczmarówkę, Kolonię, Radanówkę i Zagórę. Ciekawostką o Pawłokomie jest informacja o urodzonym tutaj kanadyjki historyk ukraińskiego pochodzenia Petro Poticznym. W Pawłokomie znajduje się ciekawy i warty zwiedzenia łaciński kościół.