Wynajem samochodu Nowosiółki

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Nowosiółkach

Zajmujemy się wynajmem samochodów na wszelkie okazje. W naszej ofercie są auta do jazdy dziennej oraz luksusowe samochody, przeznaczone na wynajem. Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty, wynajem na dłuższy okres oraz na ceremonie. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Nowosiółki

Lista samochodów dostępnych w Nowosiółkach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Nowosiółkach


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Nasza firma wypożycza samochody w Nowosiółkach, w korzystnych cenach. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów na ceremonie w Nowosiółkach

Zajmujemy się wynajmem samochodów na ceremonie. Pod słowem ceremonia, rozumiemy szeroko rozumiane wydarzenia, eventy, małe przyjęcia, jubileusze, komunie, śluby oraz ważne wydarzenia. Do państwa dyspozycji udostępniamy nowe luksusowe samochody oraz kierowcę, który będzie państwa obsługiwać w tak ważnym dla was dniu.

Wynajem długoterminowy

 

Jedziesz na wakacje i potrzebujesz samochodu? U nas wynajmiesz samochód specjalnie na taką okazję. Proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach.

  • miesięczny wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Nowosiółkach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki z Nowosiółek...

Nowosiółki jest miejscowością zamieszkała przez niespełna 353 osoby. Kod pocztowy w Nowosiółkach to 38-604. Historyczna ciekawostka na temat Nowosiółek jest informacja, że dziedzicem był hrabia Jacek Fredro. Przez Nowosiółki przepływa rzeka Hoczewka, która jest dopływem większej rzeki San. Miejscowość leży w gminie Baligród, powiecie leskim. Współrzędne Nowosiółek to 49°24′20″N 22°17′25″E. Ciekawostką historyczna dotyczących powstania i początków wsi Nowosiółki jest informacja o dziedzicu wsi, hrabi z herbem Bończy Jacka Bończa a w kolejnych latach Seweryn Fredro w latach 1781-1845. Nieopodal Wsi Nowosiółek znajdują się także Nowosiółki Dydyńskie oraz Nowosiółki Kolonia.