Wynajem samochodu Nowa Wieś

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Nowej Wsi

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Nowa Wieś

Lista samochodów dostępnych w Nowej Wsi

 
 

Lista samochodów dostępnych w Nowej Wsi


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Nowej Wsi, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Nowej Wsi.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Nowej Wsi

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Nowej Wsi...

Nowa Wieśto wieś w województwie podkarpackim gminie Trzebownisko. Nową Wieś zamieszkuje 1348 osób. Nowa Wieś leży ok 6km od Rzeszowa. W Nowej Wsi przeważają 1-2 hektarowe gospodarstwa a głównie mieszkańcy pracują w Rzeszowie. Na terenie Nowej Wsi działają Kościół parafialny, Zespół Szkół, Dwa Domy Ludowe, Kryta pływalnia i Ochotnicza Straż Pożarna. Wzdłuż owej Wsi przebiegają autostrada A4 oraz DK 19. W zachodniej części sołectwa znajduje się oczyszczalnia ścieków. Oczyszczalnia ta posiada przepustowość projektową w wielkości 3 200 m3/dobę. Charakterystyka Nowej wsi są podgórskie urzeźbienie terenu, które rozciągają się na 2,2 ha nieopodal rzeki Niwiska. Mieszkania i domy znajdują się na wysokości 500-610 m n.p.m. Pośrodku Nowej Wsi znajdują się pagórki łąk u zboczy dróg, które wyznaczają główne ulice miejscowości. Przez Nową Wieś płynie potok górski oraz przebiega droga lokalna Domaszków-Goworów. Zaletą dla Nowej Wsi jest rolniczo-letniskowy charakter.