Wypożyczalnia samochodów w Nowej Dębie

Wypożyczalnia samochodów na wszelkie okazje w Nowej Dębie

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. Oferujemy: wypożyczenie samochodów na ceremonie,na długoterminowo, oraz wypożyczenie aut na minuty. W naszym katalogu jest szeroki wybór pojazdów, które są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy kontakt. Nasi konsultanci przygotują ofertę która sprosta nawet największym wymaganiom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wypożyczenia samochodów Nowa Dęba

Lista samochodów dostępnych w Nowej Dębie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Nowej Dębie


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu w Nowej Dębie? Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy auto w Nowej Dębie.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem samochodów długoterminowy

 

Nasza oferta kierujemy do osób szukających wynajmu samochodów na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Nowej Dębie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Nowej Dębie...

Nowa Dęba otrzymała prawa miejskie w 1961 r. Nową Dębę zamieszkuje 11 336 mieszkańców. Nowa Dęba głownie położna jest na terenie Puszczy Sandomierskiej są to głownie tereny zalesione. Przez Nową Dębe przebiega droga wojewódzka nr 872 droga krajowa DK9 a także linia kolejowa nr 71. gospodarka w Nowej Dębie głownie opiera się na znajdujących się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan. Nowa Dęba jest głownie znana dużego poligonu wojskowego gdzie odbywają się ćwiczenia wojskowe NATO.