Wynajem samochodu Motycze Poduchowne

Wypożyczalnia samochodów na wszelkie okazje w Motyczach Poduchownych

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. zajmujemy się: wynajmem samochodów na ceremonie,na długoterminowo, oraz wynajmem aut na minuty. W naszym katalogu jest szeroki wybór pojazdów, które są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy kontakt. Nasi konsultanci przygotują ofertę która sprosta nawet największym wymaganiom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Motycze Poduchowne

Lista samochodów dostępnych w Motyczach Poduchownych

 
 

Lista samochodów dostępnych w Motyczach Poduchownych


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu w Motyczach Poduchownych? Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Motyczach Poduchownych.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem samochodów długoterminowy

 

Nasza oferta kierujemy do osób szukających wynajmu samochodów na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Motyczach Poduchownych

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Motycze Poduchowne...

Wieś Motycze Poduchowne leży nad Sanem. Największą atrakcją w Motyczach Poduchownych jest znajdujące się w samym środku wsi jezioro co sprawia , że jest chętnie odwiedzane przez turystów. Pierwsze zapiski powstania Motyczy Poduchownych datowane są na 1317 rok. które wraz z nadaniem praw magdeburskim przez króla Władysława Łokietka. Ciekawostką jest fakt że została sprzedana w 1789 roku przez rząd austriacki szlachcie w wyniku upadku Rzeczypospolitej. Ciekawostką historyczną na temat Motycza Poduchownego jest fakt, że w połowie XV wieku wieś była własnością kolegiaty sandomierskiej kolejno po upadku RP przeszła ona na własność rządu austriackiego a w 1789 roku sprzedana została szlachcie gdzie zamieszkiwali głównie biedni kmiecie i Zagrodniki.