Wypożyczalnia samochodów w Mielcu

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Mielcu

Zajmujemy się wynajmem samochodów na wszelkie okoliczności. W naszej ofercie znajduje się miedzy innymi wynajem samochodów na minuty, na ceremonie oraz wynajem aut długoterminowo. Posiadamy bogaty katalog pojazdów, które są regularnie serwisowane oraz czyszczone. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb klienta, przygotowując ofertę, która sprosta państwa wymaganiom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Mielec

Lista samochodów dostępnych w Mielcu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Mielcu


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu dostawczego lub osobowego? Tylko u nas wynajem auta w Mielcu, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie tanio.

Oferujemy wypożyczenie samochodów w Mielcu.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Oferujemy wypożyczenie auta na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu dostawczego lub osobowego, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (auto może poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (auto może wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Mielcu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy auto, któro zaspokoi twoje potrzeby.