Wynajem samochodu Michałówka

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Michałówce

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na różne okazje. W naszym katalogu znajdują się zarówno ekonomiczne auta do jazdy dziennej jak i luksusowe samochody z niepowtarzalnym wnętrzem, które wyróżniają się na drodze. Wynajem prowadzimy w kilku kategoriach:

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wymaganiom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Michałówka

Lista samochodów dostępnych w Michałówce

 
 

Lista samochodów dostępnych w Michałówce


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Michałówce, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Michałówce

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na ceremonie. Pod tym słowem rozumiemy: śluby, poprawiny, urodziny, imprezy okolicznościowe. Wybrany samochód ozdobimy według wizji klienta, bądź naszej. Dodatkowo towarzyszyć państwu będzie nasz wykwalifikowany kierowca o wysokiej kulturze osobistej, który zawiezie państwa w wybrane miejsce.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wynajem samochodów na minuty. Tylko u nas, możliwość przejechania się sportowym samochodem w atrakcyjnej cenie w ofercie wynajmu na minuty. Samochody są regularnie serwisowane oraz czyszczone.

Wynajem długoterminowy

 

Chcesz pojechać wakacje samochodem? Nasza wypożyczalnia pomyślała także o tym. Proponujemy wynajem samochodu na wakacje, w korzystnej cenie. Nasze auta posiadają pełne ubezpieczenia oraz są przygotowane do pokonywania dłuższych tras. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów w Michałówce

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawe o Michałówce...

Miejscowość o ciekawej nazwie Michałówka to niewielka wieś w Polsce w województwie podkarpackim w powicie jarosławskim w gminie Radymno. W Michałówkach są takie części wsi jak Dębskie, Pastwisko i Zakościele. Liczba mieszkańców Michałówki top zaledwie 303 osoby. W Michałówce mężczyźni stanowią 50,2% natomiast kobiety 49,8%. Numer kierunkowy do Michałówek zaczyna się od (+48) 16. Ciekawostka na temat Michałówki jest fakt, że niegdyś należała ona do innej wsi W XVIII wieku do Józefa Drohojowskiego. W czasie II wojny światowej wzdłuż rzeki San, Bug, Narew i Pisa stanowiła granicę wsi. Później w latach 40 mieszańcy wsi zostali przesiedlani do wsi Dunkowice, Ożomli Małej oraz Palikowy. w Miejscowości znajduje się pomnik upamiętniający 70 rocznice wybuchu II wojny świtowej wybudowany w 2009 roku obok kościoła pw. Michała Archanioła. Budynek zbudowany jest z czerwonej cegły. Pozostałymi zabytkami, jakie zobaczymy w Michałówce to Drewniana Cerkiew, Drewniany dwór z 1758 roku czy stare domki i kamieniczki. Niedawno odsłonięto tablice z napisem: "Bóg-Honor-Ojczyzna".