Wynajem samochodu Łukawiec

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Łukawcu

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Łukawiec

Lista samochodów dostępnych w Łukawcu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Łukawcu


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Łukawcu, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Łukawcu.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Łukawcu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Łukawcu...

Miejscowość Łukawiec położona jest w województwie podkarpackim powiecie rzeszowskim gminie Trzebownisko. W Łukawcu zamieszkuje 2312 osób. Na terenie Łukawca działa ja 2 parafie, Miłosierdzia Bożego i św. Piotra i Pawła. Na terenie Łukawca działa także Koło Gospodyń Wiejskich, OSP a także Klub Sportowy :ŁKS" Łykawiec. Znajdują się także przedszkole, Ośrodek zdrowia czy gabinet rehabilitacyjny. Na terenie Łukawca znajdują się obszary pastwisk o powierzchni ok 20 ha z przeznaczeniem na inwestycje sportowe lub rekreacyjne. Łukawiec należy do parafii rzymskokatolickiej należący do dekanatu Rzeszów Północ. Podzielony jest na Łukawiec Górny i Dolny. Do miejscowości Łukawiec dojeżdża linia MKS nr 221 obsługująca cała wieś. Łukawiec w ostatnim czasie staje się atrakcyjnym miejsce do budowy nowych domów i osiedli. Sołtysem Łukawca jest Wiącek Mariusz. Wieś położna jest blisko miasta Rzeszów. Liczba mieszkańców na rok 2020 wynosiła 2401.